Par skolu

Bērnu aizsardzības likums Jelgavas novads uzdevumi.lv jaunatne jaunatneslietas E-klase Mācību video Tālmācība tavatalmaciba.lv Erasmus+

IZGLĪTOJAMAJIEM

10.01.2019.

Latvijas Universitāte aicina izvirzīt skolotājus “Ekselences balvai”

 

Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu izvirzīt izcilus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus „Ekselences balvai”, līdz 20. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu: ej.uz/ekselences-balva.

 

„Ja zināt skolotāju, kurš iedvesmo skolēnus, māca būt uzņēmīgiem un radošiem, rosina darboties kā pētniekiem, aicina izmantot informācijas tehnoloģiju priekšrocības, vada stundas arī ārpus klases, palīdz sasniegt labākos rezultātus, kā arī dalās pieredzē ar kolēģiem, piesakiet viņu „Ekselences balvai”! Skolotāji, kuru nopelns ir darba tirgū ienākoši motivēti un izglītoti jaunieši, ir pelnījuši arī sabiedrības atzinību,” aicina „Ekselences balvas” organizatori.

 

Pēc e-pieteikuma iesniegšanas organizatori skolu vadību aicinās sniegt rekomendāciju izvirzītajam skolotājam, bet skolotāju pašu – iesniegt CV. Labākie pretendenti februārī tiksies klātienes kārtā – finālā, kurā vadīs mācību stundu skolēniem, demonstrējot savas mācīšanas prasmes, izmantojot radošus, efektīvus un inovatīvus paņēmienus, un savstarpēji apmainīsies ar idejām, vērodami citu pretendentu veikumu. Dienas noslēgumā notiks svinīga apbalvošanas ceremonija.

 

1400 eiro katram balvas ieguvējam nodrošinās Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, AS „Swedbank”, AS „Latvijas valsts meži” un „Accenture” Latvijas filiāle.

 

Pasākumu „Ekselences balva” organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar LU Fondu un Valsts izglītības satura centru.

 

„Ekselences balvas” nolikums un plašāka informācija atrodama LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra interneta vietnē www.siic.lu.lv.

 

Papildu informācija:

Miks Dzenis, Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs

Tālr.: 28634335

E-pasts: miks.dzenis@lu.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Namsone, Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs

Tālr.: 28756910

E-pasts: ieva.namsone@lu.lv

   

Par Latvijas Universitāti 

Latvijas Universitātes vairāk nekā 130 īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs, 21 institūtā un astoņās filiālēs reģionos strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā. 

Centralizētie eksāmeni

Noteikumi par valsts pārbaudījumu norises kārtību šeit

Noteikumi par centralizēto eksāmenu saturu un norises kārtību šeit

Valsts pārbaudes darbu saraksts 9.klasei šeit

Valsts pārbaudes darbu saraksts vidusskolai šeit

Diagnostikas darbu saraksts šeit

Centralizēto eksāmenu grafiks 12.klasei šeit

12.klašu valodu eksāmenu runāšanas daļas grafiks šeit

Centralizēto eksāmenu saraksts, Valsts pārbaudes darbu grafiks pamatskolai un vidusskolai šeit

pĀRBAUDES DARBU GRAFIKI

 Šķibes konsultāciju punkta pārbaudes darbu grafiks

Svētes konsultāciju punkta pārbaudes darbu grafiks

PALĪGS IZGLĪTOJAMIEM

Palīgs izglītojamiem darbā tālmācības vidē

Izglītojamo sūdzību iesniegšanas un izskatīšanas kārtība